Онлайн-учасники фестивалю «Усі зірки Галактики 2018»

9:36, 05 Декабрь 2018 Конкурс талантов онлайн

5-11 листопада у Дніпрі відбувся Міжнародний фестиваль науки, культури та космосу «Усі зірки Галактики 2018». Цього року у фестивалі взяли участь більше 800 талантів зі всієї України та 1050 школярів та студентів Дніпра. Конкурсанти демонстрували свої здібності у таких номінаціях: вокал, хореографія, циркове мистецтво, театральне мистецтво, театр мод та декоративно-прикладне мистецтво. Учасники також мали змогу взяти участь онлайн.

Онлайн-учасники фестивалю

Номінація: «ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО»

Віра Завгородня

Україна, м. Тернівка

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Валєєва Оксана

Молодша дитяча категорія

«Лихоманки»

«Веснянка»

«Куватки»

«Пасхальна»

«Поросят»

Максим Кобченко

Зразкова дизайн-студія «Самородок» ЦДЮТ

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Ганієва Оксана

Середня дитяча категорія

«Жемчужина-ночничок»

Кирило Кобченко

Зразкова дизайн-студія «Самородок» ЦДЮТ

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Ганієва Оксана

Міні-молодша дитяча категорія

«Ввысь ракета полетела»

Аліса Ляхова

Зразкова дизайн-студія «Самородок» ЦДЮТ

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Ганієва Оксана

Молодша дитяча категорія

«Брутальный Квак-часы»

 

Оксана Щерба

Зразкова дизайн-студія «Самородок» ЦДЮТ

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Ганієва Оксана

Молодша дитяча категорія

«Кудесница-прелестница»

Дар’я Короткая

Зразкова дизайн-студія «Самородок» ЦДЮТ

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Ганієва Оксана

Молодша дитяча категорія

«Звезда морей и океанов»

Віолетта Омельченко

Зразкова дизайн-студія «Самородок» ЦДЮТ

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Ганієва Оксана

Молодша дитяча категорія

«Дружба крепкая»

Євген Грицик

Апостолівська школа естетичного виховання

Україна, м. Апостолове

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Олена Єгай

Міні-молодша дитяча категорія

Маргарита Доброгорська

Апостолівська школа естетичного виховання

Україна, м. Апостолове

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Олена Єгай

Молодша дитяча категорія

Поліна Заріцька

Апостолівська школа естетичного виховання

Україна, м. Апостолове

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Олена Єгай

Міні-молодша дитяча категорія

Олександра Куменко

Апостолівська школа естетичного виховання

Україна, м. Апостолове

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Олена Єгай

Середня дитяча категорія

Поліна Карпенко

Апостолівська школа естетичного виховання

Україна, м. Апостолове

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Олена Єгай

Міні-молодша дитяча категорія

Владислав Марков

Апостолівська школа естетичного виховання

Україна, м. Апостолове

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Олена Єгай

Середня дитяча категорія

Мія Маркова

Апостолівська школа естетичного виховання

Україна, м. Апостолове

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Олена Єгай

Міні-молодша дитяча категорія

Крістіна Скупейко

Апостолівська школа естетичного виховання

Україна, м. Апостолове

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Олена Єгай

Середня дитяча категорія

Марія Фролова

Апостолівська школа естетичного виховання

Україна, м. Апостолове

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Олена Єгай

Міні-молодша дитяча категорія

Соломія Бойченко

Школа Мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Соловей Оксана

Середня дитяча категорія

«Звезда счастья»

Віталій Волкотруб

Школа Мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Соловей Оксана

Старша дитяча категорія

«Космические глубины»

Софія Зайцева

Школа Мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Соловей Оксана

Середня дитяча категорія

«Звездные сны»

Софія Педоренко

Школа Мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Соловей Оксана

Середня дитяча категорія

«Звездное пони»

Єлизавета Полій

Школа Мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Соловей Оксана

Середня дитяча категорія

«Невесомость»

Софія Рибіна

Школа Мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Соловей Оксана

Середня дитяча категорія

«Сохраним нашу планету»

Олеся Сердечна

Школа Мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Соловей Оксана

Середня дитяча категорія

«Звездопад»

Вікторія Біла

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №10» КМР

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Інна Пірогова

Молодша дитяча категорія

«Зірка»

«У космосі»

Дмитро Вечорко

КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №10» КМР

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Інна Пірогова

Молодша дитяча категорія

«Ракета»

«На далекій планеті»

Денис Ракитський

Україна, м. Тернівка

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Уртушева-Жукова Ольга

Молодша дитяча категорія

Горщик «Весна»

Серветниця «Їжачок»

Дошка «Маки»

Серветниця «Голуб»

Дошка «Лісова галявина»

Дар’я Скрипка

Україна, м. Тернівка

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Уртушева-Жукова Ольга

Молодша дитяча категорія

Карина Бабенко

Україна, м. Дніпро

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Молодша дитяча категорія

«Космическое кофе»

Анастасія Беседіна

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Старша дитяча категорія

«Космос-Тян»

Віолетта Гресько

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Принцесса вселенной»

Софія Денисенко

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Инопланетный город»

Софія Заднепряна

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Космобоулинг»

Денис Д’яков

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Ракетный футбол»

Арсеній Ібрагімов

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Космические чудеса»

Аліса Іващенко

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Космическое величество»

Марія Іщук

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Рождение новой планеты»

Василиса Каверина

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Любовь правит Вселенной»

Анастасія Ковтанюк

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Космические приключения»

Марія Кочерга

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Необычный космос»

Олександра Кравченко

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Космический монстромаркет»

Ксенія Меркумова

Україна, м. Дніпро

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Середня дитяча категорія

«Шоу медуз»

Богдан Онищенко

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Энергия космоса»

Марія Онищенко

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Живой космос»

Катерина Поперечна

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Земля-Тян»

Софія Приходченко

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Космический зоопарк»

Даша Семенова

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Добрая и злая планеты»

Марія Сидорова

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Космический балет»

Вероніка Уманець

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Космокафе для монстров»

Кіра Холодай

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Любовь в космосе»

Марк Цвіркун

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Космическая эра»

Дар’я Шмагайло

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Дно космоса»

Єва Шовцова

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Живой космос»

Ісраель Штрасберг

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Молодша дитяча категорія

«Космические гонки»

Анастасія Ярова

Школа мистецтв №2

Україна, м. Кривий Ріг

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Головина Олена

Середня дитяча категорія

«Новый мир»

Марина Броваренко

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Середня дитяча категорія

Даша Гайдоба

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Молодша дитяча категорія

Маша Глушкова

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Середня дитяча категорія

Антон Красноплахов

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Молодша дитяча категорія

Анна Кривоноженко

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Середня дитяча категорія

Саша Кривоносова

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Молодша дитяча категорія

Вероніка Лимаренко

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Молодша дитяча категорія

Аліна Мазуренко

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Молодша дитяча категорія

Алла Нікітіна

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Середня дитяча категорія

Софія Палій

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Молодша дитяча категорія

Саша Петрова

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Середня дитяча категорія

Аліна Питова

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Середня дитяча категорія

Анна Роменська

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Молодша дитяча категорія

Надія Савіна

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Старша дитяча категорія

Влада Снітка

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Середня дитяча категорія

Даша Шестопалова

Народна студія образотворчого мистецтва «Фантазія»

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Кімеріна Алла

Старша дитяча категорія

Данило Урядін

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Мазій Віолетта

Середня дитяча категорія

«Планета подводных городов»

Світлана Касатікова

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Мазій Віолетта

Середня дитяча категорія

«Привет с Альфа-Центавра»

Дар`я Павлюк

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Мазій Віолетта

Середня дитяча категорія

«Натюрморт с кувшином и яблоками»

Ганна Станенко

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Мазій Віолетта

Середня дитяча категорія

«Природа родного края»

Даниїл Сосновський

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Мазій Віолетта

Старша дитяча категорія

«Освоение новой планеты»

Олександр Марченко

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Мазій Віолетта

Середня дитяча категорія

«Жизнь украинского села»

Діана Кулєшова

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Мазій Віолетта

Середня дитяча категорія

«Теленочек»

Анжеліка Півень

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Мазій Віолетта

Старша дитяча категорія

Кирило Григорчук

Україна, м. Добропілля

Номінація: декоративно-прикладне мистецтво

Керівник: Мазій Віолетта

Середня дитяча категорія

 

VKontakte Google+ 

Подпишись на наши новости и выиграй поездку в Будапешт!